Ons team

OnZE BEHANDELAARS

Liesbeth Willems

Liesbeth Willems

• Fysiotherapeut
• Master Manueel therapeut
• Specialisatie Mulligan
• Valpreventie

BIG-register: 49063572304

info@fysiofit-utrecht.nl

Tim Rakers

Tim Räkers

Fysiotherapeut
• MSc Manueel therapeut
• Extended Scope specialist
• MSU Echografist

BIG-register: 59912395504

tim@fysiofit-utrecht.nl

Laurens van Laarhoven

• Fysiotherapeut
• MSc Sportfysiotherapeut
• MSU Echografist
• Voorste kruisband revalidatie
• Shockwave therapie

BIG-register: 29916512604

laurens@fysiofit-utrecht.nl

Ruud Middel

Ruud Middel

• Fysiotherapeut
• MSU Echografist
• Shockwave therapie
• Corona revalidatie

BIG-register: 49924060504

ruud@fysiofit-utrecht.nl

Ron Brouwer

Ron Brouwer

• Fysiotherapeut
• MSc Sportfysiotherapeut i.o.
• Shockwave therapie
• Dry Needling specialist

BIG-register: 49924931904

ron@fysiofit-utrecht.nl

Malou Koster

Malou Koster

• Fysiotherapeut
• Orofaciaal therapeut i.o.
• Specialisatie Mulligan

BIG-register: 09919889504

malou@fysiofit-utrecht.nl

Juriaan van Wijland

Jurriaan van Wijland

• Medisch Fitness Instructeur
• Valpreventie

jurriaan@fysiofit-utrecht.nl

Nicole de Kock

Nicole de Kock

• Receptioniste
• Administratieve duizendpoot

nicole@fysiofit-utrecht.nl

Bobby Boer

Bobby Boer

• Receptionist
• Webdesign
• DTP
• Digitale duizendpoot

bobby@fysiofit-utrecht.nl